B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Oferty pracy

Firma Cersanit S.A. zatrudni na stanowisku Technolog.
Miejsce pracy:Iłża (Mazowiecki)
Oferta ważna do:2022-12-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• Przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego poprzez właściwy dobór surowców i materiałów do produkcji wyrobów oraz ustalanie właściwych parametrów technicznych • Pełnienie bezpośredniej kontroli przestrzegania dyscypliny technologicznej na każdym etapie produkcji wyrobów • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych, instrukcji i kart technologicznych, norm zakładowych i innych dokumentów technologicznych dla produkcji wyrobów • Kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji wyrobów, wyszukiwanie nowych surowców na rynku • Współpraca z Działem R&D dotycząca opracowywania konstrukcji nowych wyrobów • Współpraca z Działem Technicznym związana z utrzymaniem form używanych w procesie produkcji • Udział w tworzeniu procesu technologicznego. Opracowywanie sprawozdań i analiz na etapie pracy nad projektem • Prowadzenie szkoleń dla operatorów na produkcji

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe • Znajomość rysunku technicznego • Mile widziana znajomość oprogramowania typu NX, Inventor • Samodzielność w działaniu oraz motywacja i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem • Pakiet medyczny, pakiet sportowy i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku • Bezpłatny dostęp do platformy e-lerningowej do nauki języka obcego dla Pracownika i Członka Rodziny • Jasny i oparty o cele system premiowy • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za udział w programach pracowniczych • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań • Wsparcie opiekuna przez cały okres wdrażania • Elastyczne godziny pracy; krótsze piątki - dłuższe weekendy