B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Procesu | Technolog

Firma Dura Line Poland Sp. z o.o zatrudni na stanowisku Inżynier Procesu | Technolog.
Miejsce pracy:Sochaczew
Oferta ważna do:2021-12-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

MISJA: Jako Inżynier Procesu będziesz odpowiedzialny(a) za zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów technologicznych zgodnie z przyjętymi i procedurami oraz za realizację procesu budowania i wdrażania narzędzi zgodnych z filozofią Lean. GŁÓWNE OBOWIĄZKI: • wykonywanie prób technologicznych i wdrażanie nowych wyrobów i technologii, w tym - opracowywanie kart procesu technologicznego; • wykonywanie szkoleń dla pracowników w zakresie wdrażanych technologii; • tworzenie i aktualizacja BOM •ów, marszrut i kalendarzy dla gniazd produkcyjnych; • ustalanie i analiza kosztów wybranych etapów procesu produkcyjnego; • analiza procesów produkcyjnych pod kątem wyeliminowania strat, usprawnień pracy -poszczególnych działów, zredukowania kosztów i zwiększenia wydajności procesów, itp.; • optymalizacja procesów produkcyjnych wg. kryterium jakości i kosztów; • uczestnictwo w realizacji inwestycji i modernizacji parku maszynowego; • współuczestnictwo i współpraca z fabrykami w Europie

Wymagania:

• WARUNEK KONIECZNY – min. 1 rok doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (preferowana technologia wytłaczania); • ukończone studia wyższe w kierunku technicznym; • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; • zaawansowana wiedza z zakresu: o przetwórstwa tworzyw sztucznych; o procesów produkcyjnych; o budowy i obsługi maszyn; • dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing; • komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie; • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; • premię kwartalną; • benefity pozapłacowe tj.: dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karta sportowa – Multisport, dodatkowe pieniądze na Wielkanoc i Boże Narodzenie, dofinansowanie "wczasów pod gruszą" oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, grupowe ubezpieczenie na życie; • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje; • udział w międzynarodowych projektach.