B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Magazynier

Firma DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna zatrudni na stanowisku Magazynier.
Miejsce pracy:Dąbrowa Górnicza
Oferta ważna do:2021-08-31
Sektor:Gospodarka Magazynowa
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• obsługa magazynu w zakresie przyjmowania/wydawania towaru, • rozmieszczanie towaru na magazynie, • załadunki i rozładunki samochodów, • zabezpieczenie stanowisk w środki do realizacji produkcji, • utrzymanie porządku w obszarze pracy.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, • dobra organizacja pracy, • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i przestrzeganie organizacji pracy, • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, • nastawienie na pracę zespołową, • uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków, • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.