B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna zatrudni na stanowisku Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży.
Miejsce pracy:Dąbrowa Górnicza
Oferta ważna do:2021-06-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• wspieranie inicjatyw sprzedaży w obszarze branży przetwórstwa technicznych tworzyw sztucznych, • analizowanie zapotrzebowania rynku, potrzeb i satysfakcji klienta w celu identyfikacji szans rynkowych i raportowania do działu sprzedaży, • zapewnienie doradztwa produktowego i przygotowania oferty dla klientów, • nadzorowanie procesów zamówień i logistyki, • tworzenie i utrzymywanie ustawień cenowych i ustawień rabatów dla klientów, • zapewnienie najwyższego poziomu usług dla już istniejących klientów, • współpraca z innymi działami: technologicznym, marketingowym i finansowym w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta we wszystkich obszarach.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria materiałów polimerowych, studia z zakresu inżynierii chemicznej, inżynierii procesu), • znajomość branży technicznych tworzyw sztucznych, • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację, • komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem, • zdolność logicznego myślenia i analizy danych, • praktyczna znajomość pakietu MS Office, • wysoka orientacja na realizację celów indywidualnych oraz zespołowych, • samodzielność w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur, • dokładność i terminowość, • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnych technologii, • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy, • przyjazną atmosferę pracy, • dużą samodzielność w działaniu, • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.