B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog Wtrysku

Firma FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni na stanowisku Technolog Wtrysku.
Miejsce pracy:Wilamowice
Oferta ważna do:2021-03-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

- analiza technologiczna produktu na etapie jego projektowania - ustawianie oraz korygowania parametrów wtrysku - przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego - opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznych wsparcie przy uruchomieniach produkcji nowych komponentów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatniego roku studiów - znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych - mile widziana znajomość obsługi i programowania wtryskarek - znajomość rysunku technicznego - zdolności organizacyjne - gotowość do podjęcia pracy w systemie II zmianowym - dobra znajomość języka angielskiego - praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pakiet benefitów pozapłacowych - nastawienie na długoterminową współpracę - możliwość wdrażania własnych pomysłów - pracę w międzynarodowym środowisku - realizację ciekawych projektów inżynierskich - udział w szkoleniach