B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ustawiacz Form Wtryskowych

Firma Ideal Work Germany zatrudni na stanowisku Ustawiacz Form Wtryskowych.
Miejsce pracy:Niemcy/Saksonia
Oferta ważna do:2019-06-28
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Wraz ze współpracownikami, po okresie wdrożenia, będziesz odpowiedzialny za konfigurację wtryskarek, również urządzeń automatyzacji produkcji (np. robotów podających). Będziesz odpowiedzialny za sprawny proces produkcji i zapewnienie urządzeniom produkcyjnym niezbędnych surowców i substancji pomocniczych. Wspólnie z pracownikami serwisu będziesz usuwał usterki. Będziesz stosował się do obowiązujących standardów jakości i wydajności. Będziesz wspierał wprowadzanie nowych produktów (wykonanie próbek) i procesów produkcyjnych.

Wymagania:

Posiadasz umiejętność konfiguracji i programowania form wtryskowych, chcesz dowiedzieć się wszystkiego o procesie formowania wtryskowego. Idealnie, jeśli zdobyłeś wykształcenie w zawodzie elektromechanik lub pokrewne (np. mechanik przemysłowy, mechatronik lub obsługa i programowanie maszyn CNC).

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę w dużym zakładzie produkcyjnym; 2300-2500 euro brutto plus płatne nadgodziny; Umowa o pracę (okres próbny potem umowa na czas określony); Pełne szkolenie z obsługi wtryskarek; 3 zmianowy system pracy; 5 dni w tygodniu; Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu; Miejsce pracy blisko granicy z Polską; Wsparcie Koordynatora na miejscu. Dofinansowanie do posiłków.