B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Mechanik Wtryskarek

Oferty pracy

Firma Grafton zatrudni na stanowisku Mechanik Wtryskarek.
Miejsce pracy:Łódź
Oferta ważna do:2018-04-30
Sektor:Gospodarka Magazynowa
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Mechanik Maszyn Obowiązki: - Przygotowanie, przezbrojenie, regulacje oraz rozruch gniazda produkcyjnego - Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych wtryskarek - Kontrola parametrów procesu, ich analiza oraz raportowanie koordynatorowi - Prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej - Dbałość o stan techniczny obsługiwanych wtryskarek

Wymagania:

Wymagania: - Wykształcenie minimum średnie (mile widziane mechaniczne, elektryczne) - Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako mechanik maszyn przy naprawie wtryskarek - Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, pneumatyki oraz hydrauliki - Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń (wtryskarek) - Umiejętność czytania dokumentacji techniczno (schematy techniczne) - Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferta: - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie - praca w nowoczesnym parku maszynowym i nowym zakładzie