B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Serwisant Wtryskarek

Firma Havier Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Serwisant Wtryskarek.
Miejsce pracy:Wielka Brytania
Oferta ważna do:2017-11-12
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Zagraniczna firma z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje Serwisanta wtryskarek z językiem angielskim Jakie wyzwania czekają na Ciebie w tej pracy? - kierowanie zadaniami podległych Pracowników - podłączenie i serwis wtryskarek - zarządzanie spisem części zamiennych w magazynie - ładowanie i rozładowywanie maszyn - praca stacjonarna

Wymagania:

Jakimi cechami powinien odznaczać się idealny Kandydat? - mieć min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - umiejętnością rozwiązywania problemów technicznych na miejscu - znajomością wtryskarek - serwis, naprawa, podłączenie - posługiwać się biegle językiem angielskim

Oferujemy:

Co możesz otrzymać w zamian? - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia - zakwaterowanie i przelot zapewnione przez Firmę - pracę w stabilnej Firmie i możliwości rozwoju osobistego