B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Główny Technolog TS

Firma Patrol Group Sp. z o.o. S.K.A. zatrudni na stanowisku Główny Technolog TS.
Miejsce pracy:Wieluń
Oferta ważna do:2017-02-28
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• Optymalizacja i dobór parametrów pracy maszyn wtryskowych, • Dobór odpowiednich surowców, nadzór nad testami nowych materiałów oraz wytwarzania nowych produktów, • Inspirowanie i wdrażanie innowacji technologicznych, • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z wtryskiem tworzyw sztucznych, • Tworzenie zestawień i analiz, przygotowanie oraz nadzór nad aktualnością i kompletnością dokumentacji technologicznej.

Wymagania:

• Bardzo dobra praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym zasad działania wtryskarek oraz procesu wtrysku • Znajomość nowoczesnych technologii przetwórstwa i wytwarzania produktów z tworzyw sztucznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce, • Wykształcenie wyższe (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewne); • Znajomość stosowanych do produkcji produktów z tworzyw sztucznych surowców oraz umiejętność odpowiedniego ich doboru i proporcji, • Inicjatywa i dynamizm w działaniu, wysoka orientacja na efekty i wysoką jakość wykonywanych działań. • Min. 2- letnie doświadczenie w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych na stanowisku Technologa/ Kontrolera Jakości lub pokrewnym

Oferujemy:

• Stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym, • Rozwój osobisty, • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników, • Miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół młodych i ambitnych osób.