B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Szef Produkcji

Firma LM Executive Search zatrudni na stanowisku Szef Produkcji.
Miejsce pracy:Kraków, Katowice
Oferta ważna do:2016-08-14
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma produkuje wyroby z tworzyw sztucznych dla budownictwa i firm z sektora automotive. Osoba na stanowisku Szefa Produkcji będzie odpowiedzialna za: 1. Nadzór nad realizacją bieżącego procesu produkcyjnego, tym: 1.1. opracowywanie planów produkcyjnych w porozumieniu z przedstawicielami innych komórek organizacyjnych, 1.2. bieżący nadzór nad efektywnością kosztową produkcji, 1.3. analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych, 1.4. zapewnienie bezawaryjnej realizacji produkcji 1.5. zapewnienie prawidłowych warunków BHP w podległym obszarze. 2. Nadzór nad realizacją zadań wydziału budowy narzędzi. 3. Zarządzanie zespołem produkcyjnym, rozliczanie celów, ocena pracownicza. 4. Nadzór nad realizacją bieżących zadań i wskaźników efektywnościowych. 5. Przygotowywanie raportów dotyczących powierzonego obszaru.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe techniczne, związane z technologią tworzyw sztucznych, aluminium lub pokrewne. 2. Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji/utrzymania ruchu - oczekiwane 2 lata, co najmniej 1 rok. 3. Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją (np. Lean Manufacturing, 5 S, Kaizen, Continous Improvement). 4. Wiedza na temat systemów zarządzania jakością i zasad BHP. 5. Bardzo dobra znajomość pakietu Office. Oczekiwane kompetencje/umiejętności: 1. Umiejętność organizowania i planowania produkcji 2. Wiedza z zakresu zasad eksploatacji maszyn i urządzeń 3. Umiejętności analityczne 4. Umiejętność kierowania zespołem pracowniczym 5. Zdolności organizacyjne 6. Otwartość na zmiany 7. Umiejętność rozwiązywania problemów 8. Dążenie do osiągania celów 9. Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży automotive.

Oferujemy:

1.Pracę w dużej stabilnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku. 2 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2. Możliwość rozwoju zawodowego. 3. Atrakcyjne warunki finansowe. 4. Dodatki pozapłacowe.