B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor

Firma Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Konstruktor.
Miejsce pracy:Bielsko Biała
Oferta ważna do:2017-12-31
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Nasz Klient to duża korporacja samochodowa z prawie 100-letnią historią. Aż 75 % pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden komponent zaprojektowany i wykonany przez zatrudnionych tam pracowników. W związku z ideą zastąpienia stali produktami z nowego tworzywa sztucznego i wdrożeniem ich do produkcji seryjnej, powstaje w Bielsku nowoczesne centrum wtrysku. Zatrudnienie znajdzie tam kilkudziesięciu inżynierów z różnych obszarów. Około 30 z nich to konstruktorzy, których zadaniem będzie zaprojektowanie od początku elementów wyposażenia samochodu w nowej technologii, która jak się przewiduje już za parę lat stanie się standardem w branży i poza nią. Zadania: • tworzenie nowych rozwiązań, • wykonywanie rysunków komponentów w programach Catia, i/lub NX, • twórcze rozwijanie produktów. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://rejestracja.hrcrm.pl/HT/3550 lub przesłanie aktualnego CV na adres cv@horyzont.pl

Wymagania:

• wykształcenie inżynierskie lub w trakcie jego uzupełniania, • sprawne komunikowanie się w języku angielskim, • wiedza na temat zasad wymiarowania i tolerowania wg ISO i GD&T • kreatywność, pomysłowość.

Oferujemy:

• pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym, • stabilność zatrudnienia, • uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu realizowanym w Polsce, • możliwość odbycia 3 do 6-miesięcznego szkolenia w niemieckim biurze konstrukcyjnym, • szkolenia, w tym kursy językowe, • pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna).