B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Oferty pracy

Firma Voxima Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technolog.
Miejsce pracy:Łajski koło Legionowa
Oferta ważna do:2016-11-07
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków: • normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych, • testowanie i dobór surowców, półfabrykatów oraz innych materiałów, • opracowywanie receptur ramowych dla nowych produktów, • opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz normalizacyjnej dla nowych produktów, • badanie prób technologicznych, • aktualizowanie instrukcji technologicznych, • bardzo dobra znajomość maszyn wtryskowych Opis stanowiska : Udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów, m.in. poprzez wybór stosowanych surowców; opracowanie receptur oraz przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów; przygotowanie wszelkich niezbędnych procesów do uruchomienia seryjnej produkcji nowych produktów; przygotowanie oraz wykonanie prób produkcyjnych; monitorowanie jakości produktów; prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie pracy zgodnie z instrukcjami technologicznymi oraz kontrola ich przestrzegania; nadzór nad aktualnością instrukcji

Wymagania:

Znajomość maszyn wtryskowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.