B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Główny Inżynier

Firma AIMS international Poland zatrudni na stanowisku Główny Inżynier.
Miejsce pracy:zachodniopomorskie
Oferta ważna do:2016-11-18
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, poszukujemy ambitnej, samodzielnej osoby na stanowisko: Starszy Inżynier ds. wtrysku i rozdmuchu PET. Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: zapewnienie ciągłości produkcji odpowiedzialność za techniczną stronę procesu wtrysku preform oraz za technologię rozdmuchu opakowań PET podnoszenie efektywności wtrysku oraz rozdmuchu PET odbiór technicznych maszyn i urządzeń służących do produkcji preform oraz opakowań wsparcie Posprzedażowe Klientów w rozdmuchu PET wsparcie techniczne działu sprzedaży

Wymagania:

doświadczenie w ustawianiu procesów wtrysku PET doświadczenie w projektowaniu opakowań z PET doświadczenie w ustawianiu procesów rozdmuchu PET znajomość Autocad znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację w międzynarodowym środowisku oczekiwana jest gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:

Pracodawca oferuje możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie, zatrudnienie o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie podstawowe plus premię kwartalną, narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód). Osoby zainteresowane zapoznaniem się ze szczegółami oferty proszone są o kontakt pod adresem: aba@aims.pl