Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Polecamy RSS

Akademiccy Ambasadorzy Poszukiwani

Drukuj

Akademiccy Ambasadorzy Poszukiwani

Rusza II edycja programu „Ambasador Marki Grupa Azoty”. Akcja skierowana jest do wszystkich środowisk akademickich i ma zainteresować studentów budowaniem kariery zawodowej w Grupie Azoty. Kolejna odsłona programu adresowana jest do wszystkich studentów uczelni wyższych. Na najlepszych czekają nagrody, m.in. płatny staż w Grupie Azoty.

- W strategii Grupy Azoty obszar badań, rozwoju i innowacji określamy jako jedno z priorytetowych zadań. Jesteśmy w przededniu otwarcia nowego Centrum Badawczo-Rozwojowego w Tarnowie. Dla tak szybko rozwijającej się Grupy konieczne jest nieustanne poszukiwanie ludzi, którzy stanowią o sile naszej firmy. Pierwsza edycja programu „Ambasador Marki Grupa Azoty”  pokazała nam jak duże zainteresowanie pracą w Grupie wykazują studenci. Nasz pilotaż skierowaliśmy do studentów drugiego i trzeciego roku czterech wybranych uczelni wyższych. Przy obecnej edycji programu postanowiliśmy pójść o krok dalej i nasz projekt adresujemy do wszystkich uczelni, i nie tylko studentów chemii. Zapraszam serdecznie – dr Grzegorz Kądzielawski, wiceprezes zarządu Grupy Azoty S.A.

Cel programu

Celem programu jest promocja marki w środowiskach akademickich. Dynamiczny, kreatywny ambasador będący reprezentantem Grupy na uczelni ma za zadanie podnieść zainteresowanie działaniami Grupy Azoty, a także budować jej pozytywny wizerunek jako pożądanego pracodawcy.

Kim są Ambasadorzy Marki Grupy Azoty?

Ambasadorzy Marki Grupy Azoty mają stanowić pomost pomiędzy Grupą a środowiskiem akademickim. Do ich zadań należeć będą między innymi bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym. Ambasadorzy Marki będą uczestniczyli także w organizacji stoisk podczas uczelnianych targów pracy, zamieszczaniu materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do informacji będą mogli być podstawowym źródłem wiedzy o Grupie Azoty dla koleżanek i kolegów studentów. W zamian za  współpracę studenci otrzymają benefity – m.in. miesięczne stypendia ambasadorskie, doładowania karty miejskiej, możliwość zwiedzania zakładów, czy możliwości spotkania z przedstawicielami szczebla menadżerskiego Grupy Azoty.

Bądź aktywny – wygraj nagrody

Akademiccy Ambasadorzy Marki Grupa Azoty muszą być dynamiczni i kreatywni. I ta aktywność będzie odpowiednio punktowana. Zwycięzca II edycji programu otrzyma możliwość odbycia miesięcznego, płatnego stażu we wskazanej przez siebie Spółce Grupy Azoty oraz dziale zbieżnym z Jego preferencjami zawodowymi. A to nie jedyna nagroda jaka czeka na Ambasadorów Grupy. Jest o co walczyć.

Do kiedy nabór?

W ramach drugiej edycji programu, która wystartuje już 3 października o godz. 16 rekrutowani będą studenci wszystkich uczelni wyższych. Nabór do programu odbywać się będzie na podstawie wypełnionego formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie grupaazoty.com. Z wybranymi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna. Na zgłoszenia czekamy do 19 października 2018 r. Nie zwlekajcie, do dzieła.

Uruchomienie Programu „Ambasador Marki Grupa Azoty” jest elementem budowy profesjonalnego employer brandingu. W kolejnych krokach planowane jest m. in. uruchomienie programów stażowych, organizacja cyklu spotkań na wybranych uczelniach, a także udział przedstawicieli Grupy Azoty w uczelnianych targach pracy.

Więcej informacji tutaj.

Grupa Azoty to zdecydowany lider w Polsce i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Grupa zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. W maju 2017 roku Grupa zaprezentowała zaktualizowaną strategię do roku 2020. Wśród kluczowych kierunków rozwoju znajdują się: ukończenie procesu konsolidacji Grupy Kapitałowej, wzmocnienie pozycji wśród liderów rozwiązań dla rolnictwa w Europie, umocnienie drugiego filaru operacyjnego poprzez rozwój działalności pozanawozowej oraz generowanie i wdrażanie innowacji będących dźwignią rozwoju sektora chemicznego. Grupa Azoty integruje polską chemię. Połączenie potencjałów zakładów z Tarnowa, Puław, Polic i Kędzierzyna-Koźla pozwoliło nie tylko na pozostawienie kluczowych spółek przemysłu chemicznego w polskich rękach, ale także na liczne synergie kosztowe. Do 2017 roku konsolidacja w obszarze zakupów strategicznych, produkcji, remontów, logistyki i IT przyniosła oszczędności szacowane na co najmniej 710 mln zł. Współpraca w ramach Grupy Azoty daje wielowymiarowe korzyści polskiej gospodarce, całej Grupie jak i poszczególnym zakładom. Więcej: grupaazoty.com

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Przeczytaj także:

Ankieta

Plastline

Plastinvent