Polecamy

Konto Użytkownika

ROZDZIAŁ 2

KONTO UŻYTKOWNIKA stanowi miejsce w Serwisie WWW.TWORZYWA.PL dzięki któremu możliwym staje się wykonywanie wszelkich działań i operacji związanych z funkcjonowaniem serwisu m.in. z zamieszczaniem informacji, publikacją danych, dodawaniem komentarzy i opinii, generowaniem zapytań, realizacją procesów biznesowych, itp.

PROFIL UŻYTKOWNIKA jest zbiorem danych (informacji) przedstawiających i opisujących danego Użytkownika przekazywanych przez niego samodzielnie i dobrowolnie. Dane te będą prezentowane innym użytkownikom serwisu w sposób zgodny z jego Regulaminem.

Każdy Użytkownik Serwisu posiada swój unikalny LOGIN (nick) oraz HASŁO (wybrane przez samego siebie) pozwalające na zalogowanie się do swojego konta i aktywne korzystanie z udostępnionych przez Administratora funkcjonalności.

Rejestracja w serwisie WWW.TWORZYWA.PL oraz utworzenie konta użytkownika są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE (wolne od jakichkolwiek opłat)!

Konto Testowe

  • Jeśli nie masz jeszcze konta użytkownika w Naszym Serwisie rozpocznij proces jego rejestracji, korzystając z Formularza Zgłoszeniowego. W celu rejestracji wprowadź poprawnie swoje dane, po ich wysłaniu otrzymasz list z prośbą o aktywację konta.
  • Po dokonaniu rejestracji oraz zalogowaniu do Serwisu Użytkownik będzie posiadać możliwość wyboru konta z wizytówką firmy zgodnie z przedstawionym poniżej schematem

Pakiet Testowy Bez Wizytówki

  • brak wyboru przez Użytkownika konta z wizytówką firmy będzie równoznaczny z posiadaniem przez niego Pakietu Testowego wraz z przypisanymi mu limitami i ograniczeniami

Pakiet Reklamowy z Wizytówką

  • wybór opcji konta z wizytówką firmy pozwoli na dodanie podmiotu do Katalogu Firm  wraz z możliwością prezentacji obszaru aktywności oraz posiadanej oferty produktowej wszystkim użytkownikom Serwisu

Pakiety Reklamowe

 

 

 

 

 

Pakiet Startowy dla wszystkich użytkowników ukierunkowanych na możliwość działaności w obszarze Giełdy Ogłoszeń.

Pełna funkcjonalność połączona z limitowaną liczbą możliwych do emisji ogłoszeń to idealne i zarazem całkowicie bezpłatne narzędzie dla tak sprofilowanych użytkowników. Pakiet nie zawiera  możliwości dodania i przedstawienia pozostałym użytkownikom Serwisu szczegółowych informacji dotyczących podmiotu i jego działalności.

CENA NETTO: 0,- PLN / 12 miesięcy (bezpłatnie)

 

 

 

 

 

 

Pakiet dedykowany docelowo dla największej liczby użytkowników, dający możliwość pełnej prezentacji własnej Firmy poprzez zaimplementowane narzędzia wizualizacji danych.

Dostępne elementy pakietu pozwalają na prezentację własnej firmy oraz aktywną działalność w obszarze Giełdy Ogłoszeń.

CENA NETTO: 100,- PLN / 12 miesięcy

 

 

 

 

 

 

 

Pakiet stworzony dla wszystkich Firm pragnących podkreślić i zaprezentować swój indywidualny charakter poprzez rozbudowany oraz funkcjonalny styl prezentacji.

Pakiet Prestige oferuje również, w odróżnieniu od pozostałych pakietów, możliwość nie limitowanej (w okresie trwania licencji) emisji ogłoszeń, ofert pracy, prezentacji produktów oraz zamieszczania własnych wiadomości i informacji.

Tym samym stanowi on najbardziej zaawansowaną formę prezentacji firmy oraz jej aktywności w Serwisie.

CENA NETTO: 500,- PLN / 12 miesięcy