Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Konto Użytkownika

ROZDZIAŁ 2

KONTO UŻYTKOWNIKA stanowi miejsce w Serwisie WWW.TWORZYWA.PL dzięki któremu możliwym staje się wykonywanie wszelkich działań i operacji związanych z funkcjonowaniem serwisu m.in. z zamieszczaniem informacji, publikacją danych, dodawaniem komentarzy i opinii, generowaniem zapytań, realizacją procesów biznesowych, itp.

PROFIL UŻYTKOWNIKA jest zbiorem danych (informacji) przedstawiających i opisujących danego Użytkownika przekazywanych przez niego samodzielnie i dobrowolnie. Dane te będą prezentowane innym użytkownikom serwisu w sposób zgodny z jego Regulaminem.

Każdy Użytkownik Serwisu posiada swój unikalny LOGIN (nick) oraz HASŁO (wybrane przez samego siebie) pozwalające na zalogowanie się do swojego konta i aktywne korzystanie z udostępnionych przez Administratora funkcjonalności.

Rejestracja w serwisie WWW.TWORZYWA.PL oraz utworzenie konta użytkownika są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE (wolne od jakichkolwiek opłat)!

Konto Testowe

  • Jeśli nie masz jeszcze konta użytkownika w Naszym Serwisie rozpocznij proces jego rejestracji, korzystając z Formularza Zgłoszeniowego. W celu rejestracji wprowadź poprawnie swoje dane, po ich wysłaniu otrzymasz list z prośbą o aktywację konta.
  • Po dokonaniu rejestracji oraz zalogowaniu do Serwisu Użytkownik będzie posiadać możliwość wyboru konta z wizytówką firmy zgodnie z przedstawionym poniżej schematem

Pakiet Testowy Bez Wizytówki

  • brak wyboru przez Użytkownika konta z wizytówką firmy będzie równoznaczny z posiadaniem przez niego Pakietu Testowego wraz z przypisanymi mu limitami i ograniczeniami

Pakiet Reklamowy z Wizytówką

  • wybór opcji konta z wizytówką firmy pozwoli na dodanie podmiotu do Katalogu Firm  wraz z możliwością prezentacji obszaru aktywności oraz posiadanej oferty produktowej wszystkim użytkownikom Serwisu

Plastline