Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Wydarzenia RSS

XI Edycja Konferencji Plastinvent - Zapowiedź (02)

Drukuj

XI Edycja Konferencji Plastinvent - Zapowiedź (02)

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim będzie tym razem miejscem XI edycji Konferencji Plastinvent, która odbędzie się w dniach 26-27 października 2017. Mecenasem wydarzenia niezmiennie od lat będzie Grupa Azoty, która wspiera organizatorów Wydarzenia: Portal WWW.TWORZYWA.PL, markę PLASTIGO oraz firmę Synventive Molding Solutions. Rośnie także grono Partnerów Wydarzenia. Swój udział w tym charakterze na dzień dzisiejszy potwierdziły: ALBIS Polska, CAMdivision, Fundacja PlasticsEurope Polska oraz OERLIKON Balzers Coating Poland.

W sesjach tematycznych swój udział potwierdzili na chwilę obecną: Friedbert OBERGFEL /PRIAMUS System Techologies/, Tomasz RUSIECKI /EXPERTEAM/ oraz Szymon ZIĘBA /Politechnika Warszawska/.

Jestem przekonany, że tak jak co roku wszystkim uczestnikom Konferencji będziemy mogli zaproponować odpowiednio skomponowane połączenie wysokiego poziomu merytorycznego prezentacji z interaktywną możliwością komunikacji z zaproszonymi Prelegentami – mówi Jacek Szczerba reprezentujący Organizatorów. Od wielu lat jednym z naszych głównych celów jest integracja całego środowiska i branży tworzyw sztucznych poprzez stworzenie platformy  do wymiany myśli oraz prezentacji najnowszych rozwiązań. Tak będzie i tym razem – dodaje. Całości kompozycji smaku będzie dodawać miejsce naszego wspólnego spotkania.

Zamek Biskupi JANÓW PODLASKI**** to nowoczesne Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe będące wynikiem i efektem marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą.  Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii między przeszłością i teraźniejszością, zapraszamy Państwa w tą wyjątkową przestrzeń w której historia łączy się z nowoczesnością… Do zobaczenia w Janowie Podlaskim!

* * *

Przypomnijmy, że Plastinvent to cykl konferencji o charakterze technicznym skupiający przedstawicieli szeroko rozumianej branży tworzyw sztucznych, organizowany celem prezentacji nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz problematyki szeroko rozumianego przetwórstwa materiałów polimerowych. W przekonaniu organizatorów kompleksowe i różnorodne rozwiązania prezentowane w jej trakcie, mają pozwolić uczestnikom na znaczącą poprawę jakości stosowanych rozwiązań, a także mają przyczynić się do pełniejszej integracji branży TS poprzez możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

* * *

Spotkanie, jako jedno z największych wydarzeń na krajowej mapie eventów branżowych, jak zwykle umożliwi zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinach technologii przetwórstwa, inżynierii materiałowej oraz wynikami badań i wdrożonymi rozwiązaniami z szeroko rozumianej dziedziny tworzyw sztucznych.

Więcej szczegółów na www.plastinvent.pl

 

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Przeczytaj także:

Plastline