Polecamy

Na Skróty

Wydarzenia RSS
  z 24

Pespektywy BOP – Edukacyjny Konkurs Filmowy

Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. („BOP”) zaprasza internautów do udziału w głosowaniu na najlepszy film o tworzywach sztucznych zrealizowany przez młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu płockiego. Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Perspektywy BOP”.

Zostań OMNIPLAST-em! Trwa Konkurs Targów Kielce...

Od 1 lutego 2017r. rozpoczął się konkurs OMNIPLAST'2017 kierowany do wszystkich wystawców XXI Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL'2017 (Kielce, dn. 23-26.V.2017 r.). To już ósma edycja tego wydarzenia, którego celem jest popularyzacja wiedzy dotyczącej tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.

Konferencja Prasowa Przed Hannover Messe 2017

Konferencja prasowa przed największymi, przemysłowymi targami na świecie Hannover Messe 2017, na których Polska będzie Krajem Partnerskim, odbyła się 26.01.2017 r., w warszawskim hotelu Sharaton.

Jeszcze Nie Wiesz Wszystkiego!

Marka Plastigo rozpoczyna nowy sezon technologicznych warsztatów dla Przetwórców. W programie na 2017 rok zaplanowanych zostało 12 różnych szkoleń otwartych z dwoma poziomami trudności. Wśród nich spotkania dedykowane osobom potrzebującym usystematyzowania wiedzy z zakresu przetwórstwa oraz tym, którzy oczekują więcej. Dla zaawansowanych Przetwórców pojawią się więc rozbudowane tematy dotyczące...

Szkolenie "Akywacja I Czyszczenie Powierzchni"

Co to jest energia powierzchniowa? Jak zapobiec odpadaniu lakieru z zabezpieczanej powierzchni? I czy tworzywa sztuczne muszą być tak trudne w klejeniu? Na te oraz inne pytania dotyczące aktywacji i przygotowaniu powierzchni znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu.Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w procesach czyszczenia powierzchni oraz jej aktywacji.

Szkolenie "Hermetyzacja Elektroniki"

Jak pracować z trudnymi zalewami? Co zrobić, aby zalewanie żywicą nie było takie straszne i trudne? I po co to całe lakierowanie płytek? Na te oraz inne pytania dotyczące hermetyzacji elektroniki znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu. Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w zakresie m. in. kontroli parametrów procesowych oraz zjawisk reologicznych występujących...
1  2  3  4  5  6  7    24

ergokantor.pl

   

PlasticsEurope Polska