Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Biznes Info RSS

Schulman Zwiększa Moce Produkcyjne w Europie

Drukuj

Schulman Zwiększa Moce Produkcyjne w Europie

A. Schulman Inc. zdynamizował europejską działalność poprzez zwiększenie mocy produkcyjnych koncentratów barwiących na Węgrzech, we Włoszech oraz w Polsce. Każdy zakład otrzyma nową linię wytłaczania, a rozszerzenie port folio i wzrost mocy są dokonywane ze względu na zwiększony popyt na rynkach, poinformowała firma Schulman z siedzibą w Fairlawn w Ohio 21 marca.

A. Schulman jest zobowiązany do kontynuowania inwestycji w kierunku koncentratów barwiących i masterbatchy, powiedział w komunikacie Andrzej Różalski z firmy Schulman, pełniący funkcję wiceprezesa Custom Concentrates and Services na region Europy/Bliskiego Wschodu/Afryki. "Łączymy naszą wiedzę techniczną i doświadczenie ze wzrstem mocy produkcyjnych, co pozwala nam jeszcze szybciej i lepiej obsługiwać naszych klientów", dodał.

"Obserwując zwiększony popyt w regionie europejskim dodatków i środków pomocniczych do przetwórstwa TS, chcemy być jego częścią. Rozbudowa linii produkcyjnych w Polsce, Włoszech i na Węgrzech jest trzecią znaczącą inwestycją, jakiej dokonaliśmy w naszych zakładach w ostatnich miesiącach", powiedział Heinrich Lingnau, wiceprezes EMEA i dyrektor generalny.

Firma Schulman wcześniej ogłosiła znaczące inwestycje w fabrykach przedmieszek w Chinach oraz Turcji. W roku finansowym 2016 firma osiągnęła sprzedaż w wysokości 2,5 mld USD (2,3 mld EUR), która zakończyła się 31 sierpnia. A.Schulman jest czołowym producentem koncentratorów, a swoją działalność skupia na Ameryce Północnej oraz Europie, jest także jednym z wiodących europejskich dystrybutorów tworzyw. /Źródło: EPN/

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Przeczytaj także:

Polecamy:

Plastline