Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Aktualności RSS

Erema Rozszerza Moce Produkcyjne

Drukuj

Erema Rozszerza Moce Produkcyjne

Firma Erema, dostawca systemów recyklingowych, rozszerzyła swoją siedzibę w Ansfelden w Austrii z otwarciem nowego warsztatu montażowego 4 pod koniec kwietnia. Poza rozszerzeniem zdolności produkcyjnych, austriacka firma wdraża również nowy proces produkcji, o który mówi, że jest nastawiony na przyszłe wymagania klientów. Nowy proces produkcyjny ma zaowocować znacznym "skróceniem terminów", dodając jednocześnie niezawodność dostaw i standardy jakości.

"Rozbudowa naszych zdolności produkcyjnych była logicznym kolejnym krokiem ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na naszą technologię. W ten sposób podjęliśmy świadomą decyzję o optymalizacji procesów produkcyjnych w tym samym czasie", wyjaśniła Manfred Hackl, prezes firmy Erema.

Nowo zaprojektowane miejsca pracy zapewniają ergonomiczne korzyści pracownikom i skrócą czas realizacji określonych grup montażowych. W ramach nowego procesu, każde pracownik na nowym miejscu pracy będzie miał dostęp do nowoczesnej infrastruktury produkcyjnej, takiej jak podnośniki nożycowe, dźwigi dźwigowe i w pełni automatyczny system Kanban, wyjaśniła Erema w komunikacie prasowym 6 czerwca.

Dodatkowo niezbędne procesy materiałowe i informacyjne są koordynowane w oparciu o planowanie poszczególnych miejsc pracy w celu zapewnienia sprawnego procesu produkcyjnego z pracownikami działającymi na wyższych i niższych szczeblach.

Optymalizacja procesów w produkcji grup montażowych jest pierwszym krokiem w szerokiej ocenie możliwości optymalizacji całego łańcucha produkcyjnego w Erema.

"Naszym celem jest jeszcze większe zwiększenie naszej konkurencyjności w skali międzynarodowej zauważając, że optymalizacja procesu była częścią oferty firmy, która miała zoptymalizować cały proces łańcucha produkcyjnego. Poza niezawodną technologią recyklingową i innowacyjnością, stale angażujemy się w ultra modernistyczne standardy produkcji", powiedział Manfred Hackl

Nowy układ, powiedział Manfred Hackl, zapewni nowoczesne warunki pracy dla pracowników, a także przyniesie "większą wydajność i przejrzystość pracy w przyszłości". /Źródło:PNE/

Tagi: erema
Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

Polecamy:

Plastline