Giełda Tworzyw

Szukano Wyrażenia: Znaleziono: 71408 pasujących wyników

Oferty 65 z 7141

Ogłoszenie Archiwalne

PC+PBT+FR+30% GF

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123059, wyświetleń: 151

30/03/2026
825.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123059, wyświetleń: 151

1,00 PLN/kg

825.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PA6+ABS+6% TALC

Poliamid 6[PA 6]

 

30/03/2026Nr oferty: 123057, wyświetleń: 145

30/03/2026
185.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123057, wyświetleń: 145

1,00 PLN/kg

185.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC+ASA

PC/ASA[PC/ASA]

 

30/03/2026Nr oferty: 123056, wyświetleń: 139

30/03/2026
225.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123056, wyświetleń: 139

1,00 PLN/kg

225.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT-ABS+30% GF

Politereftalan Butylenowy[PBT]

 

30/03/2026Nr oferty: 123053, wyświetleń: 117

30/03/2026
385.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123053, wyświetleń: 117

1,00 PLN/kg

385.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-PBT

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123052, wyświetleń: 122

30/03/2026
850.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123052, wyświetleń: 122

1,00 PLN/kg

850.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-PBT

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123049, wyświetleń: 148

30/03/2026
300.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123049, wyświetleń: 148

1,00 PLN/kg

300.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-ASA+FR

PC/ASA[PC/ASA (FR)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123048, wyświetleń: 149

30/03/2026
200.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123048, wyświetleń: 149

1,00 PLN/kg

200.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-ASA+FR

PC/ASA[PC/ASA (FR)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123047, wyświetleń: 143

30/03/2026
475.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123047, wyświetleń: 143

1,00 PLN/kg

475.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

ABS PRZEMIAŁ SPRZEDAM

Akrylonitryl / Butadien / Styren[ABS]

 

29/03/2026Nr oferty: 123038, wyświetleń: 180

29/03/2026
4000.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 123038, wyświetleń: 180

0,00 PLN/kg

4000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

WRYSKARKA BOY XS, 10T, 2020R.

Wtryskarki

 

27/03/2026Nr oferty: 123036, wyświetleń: 232

27/03/2026
1.00 sztuka
0,00 PLN/sztuka
Nr oferty: 123036, wyświetleń: 232

0,00 PLN/sztuka

1.00 sztuka

Zapytaj o ofertę
 
Nie znalazłeś oferty, której szukasz?

Obserwuj Nas

Plastinvent'24