Giełda Tworzyw

Szukano Wyrażenia: Znaleziono: 71400 pasujących wyników

Oferty 64 z 7140

Ogłoszenie Archiwalne

PC+FR

Poliwęglan[PC]

 

30/03/2026Nr oferty: 123062, wyświetleń: 143

30/03/2026
100.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123062, wyświetleń: 143

1,00 PLN/kg

100.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC+PBT

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123061, wyświetleń: 139

30/03/2026
92.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123061, wyświetleń: 139

1,00 PLN/kg

92.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC+PBT+FR+30% GF

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123059, wyświetleń: 149

30/03/2026
825.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123059, wyświetleń: 149

1,00 PLN/kg

825.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PA6+ABS+6% TALC

Poliamid 6[PA 6]

 

30/03/2026Nr oferty: 123057, wyświetleń: 142

30/03/2026
185.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123057, wyświetleń: 142

1,00 PLN/kg

185.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC+ASA

PC/ASA[PC/ASA]

 

30/03/2026Nr oferty: 123056, wyświetleń: 136

30/03/2026
225.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123056, wyświetleń: 136

1,00 PLN/kg

225.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT-ABS+30% GF

Politereftalan Butylenowy[PBT]

 

30/03/2026Nr oferty: 123053, wyświetleń: 111

30/03/2026
385.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123053, wyświetleń: 111

1,00 PLN/kg

385.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-PBT

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123052, wyświetleń: 117

30/03/2026
850.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123052, wyświetleń: 117

1,00 PLN/kg

850.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-PBT

PC/PBT[PC/PBT (GF)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123049, wyświetleń: 146

30/03/2026
300.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123049, wyświetleń: 146

1,00 PLN/kg

300.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-ASA+FR

PC/ASA[PC/ASA (FR)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123048, wyświetleń: 147

30/03/2026
200.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123048, wyświetleń: 147

1,00 PLN/kg

200.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-ASA+FR

PC/ASA[PC/ASA (FR)]

 

30/03/2026Nr oferty: 123047, wyświetleń: 140

30/03/2026
475.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123047, wyświetleń: 140

1,00 PLN/kg

475.00 kg

Zapytaj o ofertę
 
Nie znalazłeś oferty, której szukasz?

Obserwuj Nas

Plastinvent'24