Ostatnio przeglądane

Ostatnio przeglądane

Giełda Tworzyw

Szukano Wyrażenia: Znaleziono: 71390 pasujących wyników

Oferty 33 z 7139

Ogłoszenie Archiwalne

PC RESIN TR9910

Poliwęglan[PC]

 

13/08/2026Nr oferty: 123473, wyświetleń: 207

13/08/2026
695.00 kg
1,70 EUR/kg
Nr oferty: 123473, wyświetleń: 207

1,70 EUR/kg

695.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PP NIEBIESKI, ŻÓŁTY

Polipropylen, Homopolimer[PP-H]

 

13/08/2026Nr oferty: 123472, wyświetleń: 149

13/08/2026
3000.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 123472, wyświetleń: 149

0,00 PLN/kg

3000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC RESIN TR LXTY1920

Poliwęglan[PC]

 

12/08/2026Nr oferty: 123471, wyświetleń: 182

12/08/2026
1000.00 kg
2,40 EUR/kg
Nr oferty: 123471, wyświetleń: 182

2,40 EUR/kg

1000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT+FR

Politereftalan Butylenowy[PBT]

 

12/08/2026Nr oferty: 123060, wyświetleń: 164

12/08/2026
200.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123060, wyświetleń: 164

1,00 PLN/kg

200.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT+FR+20% GF

Politereftalan Butylenowy[PBT]

 

12/08/2026Nr oferty: 123058, wyświetleń: 195

12/08/2026
125.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123058, wyświetleń: 195

1,00 PLN/kg

125.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT+FR+30% GF

Politereftalan Butylenowy[PBT (GF)]

 

12/08/2026Nr oferty: 123055, wyświetleń: 196

12/08/2026
980.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123055, wyświetleń: 196

1,00 PLN/kg

980.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT+FR+30%GF

Politereftalan Butylenowy[PBT (GF)]

 

12/08/2026Nr oferty: 123054, wyświetleń: 180

12/08/2026
595.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123054, wyświetleń: 180

1,00 PLN/kg

595.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PBT+FR

Politereftalan Butylenowy[PBT]

 

12/08/2026Nr oferty: 123051, wyświetleń: 128

12/08/2026
740.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123051, wyświetleń: 128

1,00 PLN/kg

740.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC RESIN TR 3010

Poliwęglan[PC]

 

11/08/2026Nr oferty: 123470, wyświetleń: 167

11/08/2026
1000.00 kg
2,20 EUR/kg
Nr oferty: 123470, wyświetleń: 167

2,20 EUR/kg

1000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PC-ABS+FR

PC/ABS[PC/ABS (FR)]

 

11/08/2026Nr oferty: 123116, wyświetleń: 296

11/08/2026
2065.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 123116, wyświetleń: 296

1,00 PLN/kg

2065.00 kg

Zapytaj o ofertę
 
Nie znalazłeś oferty, której szukasz?

Obserwuj Nas

Plastinvent'24