Giełda Tworzyw

Szukano Wyrażenia: Znaleziono: 18980 pasujących wyników

Oferty 211 z 1898

Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ODPAD PMMA I PC

Polimetakrylan Metylowy[PMMA]

 

27/02/2017Nr oferty: 92695, wyświetleń: 683

27/02/2017
200000.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 92695, wyświetleń: 683

1,00 PLN/kg

200000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ZBIORNIKI PALIWOWE Z DEMONTAŻU

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

27/02/2017Nr oferty: 81396, wyświetleń: 1401

27/02/2017
0.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 81396, wyświetleń: 1401

0,00 PLN/kg

0.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ NAKRĘTKI ZE ZBIÓREK

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

27/02/2017Nr oferty: 81393, wyświetleń: 1445

27/02/2017
0.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 81393, wyświetleń: 1445

0,00 PLN/kg

0.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ NAKRĘTKI ZE ZBIÓREK

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

27/02/2017Nr oferty: 79460, wyświetleń: 1175

27/02/2017
0.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 79460, wyświetleń: 1175

0,00 PLN/kg

0.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIE ZDERZAKI ZBIORNIKI SAMOCHODOWE

Polipropylen[PP (GF1)]

 

25/02/2017Nr oferty: 92689, wyświetleń: 1286

25/02/2017
100.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 92689, wyświetleń: 1286

1,00 PLN/kg

100.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIE ZDERZAKI ZBIORNIKI SAMOCHODOWE

Polipropylen[PP (GF1)]

 

25/02/2017Nr oferty: 78997, wyświetleń: 1171

25/02/2017
100.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 78997, wyświetleń: 1171

1,00 PLN/kg

100.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ODPADY TWORZYW SZTUCZNYCH - GOTÓWKA !!!

Surowce

 

24/02/2017Nr oferty: 92677, wyświetleń: 946

24/02/2017
10000.00 kg
1,20 PLN/kg
Nr oferty: 92677, wyświetleń: 946

1,20 PLN/kg

10000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ PRZEMIAŁ HDPE

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

24/02/2017Nr oferty: 92069, wyświetleń: 2029

24/02/2017
100000.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 92069, wyświetleń: 2029

0,00 PLN/kg

100000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ PRZEMIAŁ HDPE NA RURY

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

23/02/2017Nr oferty: 92670, wyświetleń: 876

23/02/2017
50.00 T
0,00 PLN/T
Nr oferty: 92670, wyświetleń: 876

0,00 PLN/T

50.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ODPADY TWORZYW SZTUCZNYCH - GOTÓWKA !!!

Surowce

 

22/02/2017Nr oferty: 92636, wyświetleń: 746

22/02/2017
10000.00 kg
1,20 PLN/kg
Nr oferty: 92636, wyświetleń: 746

1,20 PLN/kg

10000.00 kg

Zapytaj o ofertę
 
Nie znalazłeś oferty, której szukasz?

Obserwuj Nas

Plastinvent'24