Giełda Tworzyw

Szukano Wyrażenia: Znaleziono: 18980 pasujących wyników

Oferty 172 z 1898

Ogłoszenie Archiwalne

POLISTYREN W/U BIALY

Polistyren[PS]

 

02/03/2018Nr oferty: 99654, wyświetleń: 646

02/03/2018
5000.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 99654, wyświetleń: 646

0,00 PLN/kg

5000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PET FOLIA CIENKA

Politereftalan Etylenowy[PET]

 

01/03/2018Nr oferty: 99652, wyświetleń: 744

01/03/2018
100000.00 kg
0,01 PLN/kg
Nr oferty: 99652, wyświetleń: 744

0,01 PLN/kg

100000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PET TRANSPARENT

Politereftalan Etylenowy[PET]

 

01/03/2018Nr oferty: 94884, wyświetleń: 1060

01/03/2018
100000.00 T
0,00 PLN/T
Nr oferty: 94884, wyświetleń: 1060

0,00 PLN/T

100000.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ODPAD TPU FOLIA ITP.

Termoplastyczny Elastomer Poliuretanowy[TPU]

 

28/02/2018Nr oferty: 99647, wyświetleń: 747

28/02/2018
100.00 T
1,00 PLN/T
Nr oferty: 99647, wyświetleń: 747

1,00 PLN/T

100.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

EPS STYROPIAN

Surowce

 

27/02/2018Nr oferty: 99633, wyświetleń: 956

27/02/2018
100.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 99633, wyświetleń: 956

1,00 PLN/kg

100.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ BIAŁY ABS W PRZEMIALE

Akrylonitryl / Butadien / Styren[ABS]

 

22/02/2018Nr oferty: 99602, wyświetleń: 603

22/02/2018
3.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 99602, wyświetleń: 603

1,00 PLN/kg

3.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIE ODPAD BUTELKI PET, PREFORM PET

Politereftalan Etylenowy[PET]

 

22/02/2018Nr oferty: 99600, wyświetleń: 779

22/02/2018
100.00 T
600,00 PLN/T
Nr oferty: 99600, wyświetleń: 779

600,00 PLN/T

100.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

POLISTYREN W/U BIALY .SZARY

Polistyren[PS]

 

20/02/2018Nr oferty: 99577, wyświetleń: 658

20/02/2018
10000.00 kg
0,00 PLN/kg
Nr oferty: 99577, wyświetleń: 658

0,00 PLN/kg

10000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ODPAD PMMA I PC

Polimetakrylan Metylowy[PMMA]

 

19/02/2018Nr oferty: 99568, wyświetleń: 559

19/02/2018
20000.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 99568, wyświetleń: 559

1,00 PLN/kg

20000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPI.Ę PRZEMIAŁ CHEMII GOSPODARCZEJ

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

14/02/2018Nr oferty: 99527, wyświetleń: 750

14/02/2018
24000.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 99527, wyświetleń: 750

1,00 PLN/kg

24000.00 kg

Zapytaj o ofertę
 
Nie znalazłeś oferty, której szukasz?

Obserwuj Nas

Plastinvent'24