Giełda Tworzyw

Szukano Wyrażenia: Znaleziono: 18980 pasujących wyników

Oferty 13 z 1898

Ogłoszenie Archiwalne

HDPE RURY PE 100

Polietylen, Wysokiej Gęstości[PE-HD]

 

30/06/2025Nr oferty: 122029, wyświetleń: 983

30/06/2025
20.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 122029, wyświetleń: 983

1,00 PLN/kg

20.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ ODPAD PŁYT I RUR PP

Polipropylen, Homopolimer[PP-H]

 

30/06/2025Nr oferty: 122027, wyświetleń: 376

30/06/2025
100.00 kg
1,00 PLN/kg
Nr oferty: 122027, wyświetleń: 376

1,00 PLN/kg

100.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

REGRANULAT PP COPO CZARNY, WTRYSKOWY

Polipropylen, Kopolimer Blokowy[PP-B]

 

23/06/2025Nr oferty: 122014, wyświetleń: 509

23/06/2025
20.00 T
0,01 PLN/T
Nr oferty: 122014, wyświetleń: 509

0,01 PLN/T

20.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ EVA

Etylen / Octan Winylu[EVA]

 

23/06/2025Nr oferty: 122012, wyświetleń: 422

23/06/2025
24.00 T
0,00 EUR/T
Nr oferty: 122012, wyświetleń: 422

0,00 EUR/T

24.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

TPE W ODPADZIE

Termoplastyczny Elastomer Olefinowy[TPO]

 

16/06/2025Nr oferty: 121990, wyświetleń: 358

16/06/2025
24.00 T
0,00 PLN/T
Nr oferty: 121990, wyświetleń: 358

0,00 PLN/T

24.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

TPE

Termoplastyczny Elastomer Olefinowy[TPO]

 

16/06/2025Nr oferty: 121989, wyświetleń: 393

16/06/2025
24.00 T
0,00 PLN/T
Nr oferty: 121989, wyświetleń: 393

0,00 PLN/T

24.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PRZEMIAŁY WEEE

Akrylonitryl / Butadien / Styren[ABS]

 

16/06/2025Nr oferty: 121986, wyświetleń: 387

16/06/2025
1000.00 T
1,00 PLN/T
Nr oferty: 121986, wyświetleń: 387

1,00 PLN/T

1000.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

PRZYJMĘ OTULINĘ POKABLOWĄ

Polichlorek Winylu, Miękki[PVC-P]

 

16/06/2025Nr oferty: 121105, wyświetleń: 485

16/06/2025
20000.00 kg
0,01 PLN/kg
Nr oferty: 121105, wyświetleń: 485

0,01 PLN/kg

20000.00 kg

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ PA6 PRZEMIAŁ

Poliamid 6[PA 6]

 

12/06/2025Nr oferty: 121971, wyświetleń: 435

12/06/2025
5.00 T
0,00 PLN/T
Nr oferty: 121971, wyświetleń: 435

0,00 PLN/T

5.00 T

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie Archiwalne

KUPIĘ PC/ABS (BAYBLEND T45,T65, T85 )

PC/ABS[PC/ABS]

 

12/06/2025Nr oferty: 121970, wyświetleń: 560

12/06/2025
10.00 T
0,00 PLN/T
Nr oferty: 121970, wyświetleń: 560

0,00 PLN/T

10.00 T

Zapytaj o ofertę
 
Nie znalazłeś oferty, której szukasz?

Obserwuj Nas

Plastinvent'24