Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Plastinvent'2017

26.10.2017 - 27.10.2017
Janów Podlaski, Polska

Opis wydarzenia

W dniach 26-27.X.2017 r. w Zamku Biskupim JANÓW PODLASKI**** odbywać się będzie Konferencja PLASTINVENT'2017, będąca jedną z ważniejszych konferencji dedykowanych branży tworzyw sztucznych w Polsce. To już jedenasta edycja tego przedsięwzięcia, którego organizatorami są firmy ściśle związane z branżą tworzyw sztucznych: PLASTIGO, SYNVENTIVE Molding Solutions oraz Serwis Internetowy www.tworzywa.pl.

* * *

Przypomnijmy, że Plastinvent to cykl konferencji o charakterze technicznym skupiający przedstawicieli szeroko rozumianej branży tworzyw sztucznych, organizowany celem prezentacji nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz problematyki szeroko rozumianego przetwórstwa materiałów polimerowych. W przekonaniu organizatorów kompleksowe i różnorodne rozwiązania prezentowane w jej trakcie, mają pozwolić uczestnikom na znaczącą poprawę jakości stosowanych rozwiązań, a także mają przyczynić się do pełniejszej integracji branży TS poprzez możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

* * *

Spotkanie, jako jedno z największych wydarzeń na krajowej mapie eventów branżowych, jak zwykle umożliwi zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinach technologii przetwórstwa, inżynierii materiałowej oraz wynikami badań i wdrożonymi rozwiązaniami z szeroko rozumianej dziedziny tworzyw sztucznych.

Więcej informacji na www.plastinvent.pl

Poprzednie wydarzenia

Plastinvent'2016

16-11-2016
Arłamów, Polska