Chmura Tagów

Plastinvent'2016

16.11.2016 - 18.11.2016
Arłamów, Polska

Opis wydarzenia

W dniach 17-18.XI.2016 r. w Hotelu ARŁAMÓW**** odbywać się będzie jubileuszowa Konferencja PLASTINVENT'2016, będąca jedną z ważniejszych konferencji dedykowanych branży tworzyw sztucznych w Polsce. To już dziesiąta edycja tego przedsięwzięcia, którego organizatorami są firmy ściśle związane z branżą tworzyw sztucznych: PLASTIGO, SYNVENTIVE Molding Solutions oraz Serwis Internetowy www.tworzywa.pl.

* * *

Przypomnijmy, że Plastinvent to cykl konferencji o charakterze technicznym skupiający przedstawicieli szeroko rozumianej branży tworzyw sztucznych, organizowany celem prezentacji nowoczesnych rozwiązań, technologii oraz problematyki szeroko rozumianego przetwórstwa materiałów polimerowych. W przekonaniu organizatorów kompleksowe i różnorodne rozwiązania prezentowane w jej trakcie, mają pozwolić uczestnikom na znaczącą poprawę jakości stosowanych rozwiązań, a także mają przyczynić się do pełniejszej integracji branży TS poprzez możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

* * *

Spotkanie, jako jedno z największych wydarzeń na krajowej mapie eventów branżowych, jak zwykle umożliwi zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinach technologii przetwórstwa, inżynierii materiałowej oraz wynikami badań i wdrożonymi rozwiązaniami z szeroko rozumianej dziedziny tworzyw sztucznych.

Więcej informacji na www.plastinvent.pl

Newsletter