Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Księgarnia RSS

Nowe Możliwości Zamówienia Wydawnictw Plastech

Drukuj

Nowe Możliwości Zamówienia Wydawnictw Plastech

Pragniemy poinformować że z dniem 01.12.2017 r. wszystkie pozycje oferowane przez Wydawnictwo PLASTCH będą sprzedawne bez podatku VAT (firma wyrejestrowała działalność jako płatnik podatku od towarów i usług). Tym samym będą one tańsze o 5% - dotychczasowa cena netto będzie aktualną ceną brutto.

Wszystkie pozycje dostępne w ofercie Wydawnictwa można zamawiać za pośrednictwem Naszego Serwisu z wykorzystaniem formularzy ankiet dynamicznych. Są one dostępne bezpośrednio z pozycji MENU GŁÓWNEGO > e-Book (wybierając odopwiedni tytuł pozycji książkowej) lub poprzez podstronę https://www.tworzywa.pl/e-book/

Wydawnictwo Poradników i Książek Technicznych PLASTECH powstało jako niezależna firma w 1994 r. z zamiarem zapełnienia olbrzymiego deficytu w zakresie literatury technicznej dotyczącej praktycznej wiedzy z różnych dziedzin przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, w szczególności technologii, narzędzi, konstrukcji form i oprzyrządowania. Jest jedynym krajowym wydawnictwem zajmującym się wyłącznie tą dziedziną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa!

Wyświetleń:

Polecamy:

Plastline