B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog PS/XPS

Firma Arche Consulting zatrudni na stanowisku Technolog PS/XPS.
Oferta ważna do:2015-01-27
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

ŚRODA WIELKOPOLSKA: TECHNOLOG PS / TECHNOLOG XPS Opis stanowiska pracy:  Rozwój technologii przetwórstwa polistyrenu  Projektowanie procesu i narzędzi do ekstruzji z PS  Nadzór i optymalizacja dotychczas stosowanych procesów technologicznych przetwórstwa PS  Nadzór nad wdrażaniem nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych poddostawców  Wykonywanie poleceń przełożonego  Współpraca z działem marketingu, działem produkcji oraz sekcją utrzymania ruchu Wymagania:  Wykształcenie techniczne- Politechnika lub Chemia lub Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych  Znajomość procesu wytłaczania (praca przy wytłaczaniu tworzywa spienianego)  Wiedza specjalistyczna na temat wytłaczania polistyrenu i narzędzi do wytłaczania  Znajomość procesu wytłaczania wyrobów z PVC, PS  Komunikatywny poziom języka angielskiego Oferujemy:  Wynagrodzenie podstawowe + premia  Pracę w systemie jednozmianowym  Szkolenia wprowadzające oraz językowe  Elementy uposażenia: telefon komórkowy, laptop  Pomoc przy relokacji.