B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog Procesu

Firma Aquafilter Europe Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technolog Procesu.
Miejsce pracy:Łódź
Oferta ważna do:2014-11-15
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Międzynarodowa firma, Aquafilter Inc., (www.aquafilter.com ) z siedzibą w Łodzi, zajmująca się sprzedażą instalacji wodnych a także filtrów domowych, urządzeń przemysłowych do oczyszczania wody, poszukuje: Inżynier / Technolog Procesu Wtrysku (Tworzywa sztuczne) Podstawowe obowiązki: · Odpowiedzialność za technologię procesu wtrysku tworzyw sztucznych, · Nadzór oraz implementacją zmian technologicznych, · Optymalizacja procesów, monitorowanie wskaźników jakościowych, kontrola parametrów, · Odpowiedzialność za wdrażanie nowych projektów, · Optymalizacja parametrów pracy maszyn wtryskowych, · Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną. · rozwijanie, nadzorowanie i wdrażanie zmian technologicznych oraz modyfikacji technicznych · wsparcie działu produkcji oraz Utrzymania Ruchu w procesie analizy przyczyn awarii Oczekiwane kompetencje: · Wykształcenie wyższe techniczne, · Minimum 2 letnie doświadczenia w pracy przy formach wtryskowych i w produkcji tworzyw sztucznych, · Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne, · Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów, · Zdolności organizacyjne. Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: jobs@aquafilter.com