B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Firma Outsorcing Research Services zatrudni na stanowisku Technolog.
Oferta ważna do:2014-12-22
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Dla jednego z wiodących polskich producentów środków barwiących w Polsce. Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds.Technologocznych Zakres obowiazkow: • koordynowanie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego i doskonalenie procesu technologicznego, • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii i uruchomień, • odpowiedzialność za wszystkie aspekty procesu technologicznego; planowanie i monitorowanie działań produkcyjnych z uwzględnieniem kosztów i efektywności; nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji, • współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu systemów jakości zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie, • wdrażanie nowych produktów i rozwój nowych linii montażowych lub produkcyjnych, • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej, • podejmowanie działan zmierzających do optymalizacji procesu produkcji, • zarządzanie gospodarką materiałową w oparciu o normy materiałowe, • przygotowywanie planu realizacji procesu produkcji, • współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym i realizacją produkcji, • uczestniczenie w pracach badawczych nad nowymi surowcami oraz recepturami wspólnie z Działem Rozwoju w celu poznania nowych zastosowań, właściwości i własności jak również możliwości zastosowania w warunkach produkcji, • analiza stanu techniki światowej i krajowej w zakresie wprowadzania do produkcji nowych surowców i technologii, • dbanie o technologię i jakośc wyrobów oraz ochrone środowiska i organizacji pracy. Wymagania • wykrztalcenie wyższe chemiczne (preferowana technologia lub inżynieria chemiczna,budowa maszyn, przetwórstwo tworzyw sztucznych), • Minimum 3 lata na stanowisku technologa lub podobnym w przemyśle chemicznym, • doświadczenie w zakresie analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych, • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zapewnieniem jakości, • dobra znajomość angielskiego pozwolajaca na swobodna komunikacje, Oferujemy • prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • ciekawe wyzwania zawodowe, • możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy z zakresu chemii oraz znajomości języka angielskiego, • możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres magdaletko@hotmail.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883