B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma Plast-Box zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta.
Miejsce pracy:Słupsk
Oferta ważna do:2017-03-31
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja

Opis stanowiska:

Spółka Akcyjna „Plast-Box” w Słupsku, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Dziale Obsługi Klienta na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta (rynki eksportowe) Zadania na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta: • obsługa procesu logistyki sprzedaży od strony formalnej oraz organizacyjnej i ubezpieczeniowej • zabezpieczenie funkcjonowania efektywnego łańcucha dostaw • wspieranie działu sprzedaży w obecnych relacjach ze stałymi oraz potencjalnymi klientami firmy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres korespondencyjny: „PLAST-BOX” S.A. Dział Kadr, 76-200 Słupsk, ul. Lutosławskiego 17 A lub e-mailem na adres: kadry@plast-box.com Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych z

Wymagania:

• doświadczenie lub praktyka w obsłudze klienta, sprzedaży lub logistyce • oczekiwane wykształcenie wyższe • znajomość języka angielskiego • podstawowa znajomość dokumentów sprzedaży i transportowych • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem • operatywność i dobra samoorganizacja • ambicja i umiejętność konsekwentnego realizowania wyznaczonych celów • umiejętność pracy samodzielnej, stawiania sobie celów i priorytetów • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

• interesującą i odpowiedzialną pracę • możliwość samorealizacji, rozwoju i awansu zawodowego • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od uzyskiwanych efektów