B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Ślusarz Narzędziowy

Firma SMART WINTER Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Ślusarz Narzędziowy.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2017-02-28
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Opis stanowiska: • montaż form wtryskowych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną lub innymi informacjami otrzymanymi od przełożonego; • regeneracja form wtryskowych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną lub innymi informacjami otrzymanymi od przełożonego; • sprawdzenie w formie wtryskowej obiegów wodnych oraz ich szczelności; • przygotowanie wyrobu do przekazania; • dbanie o powierzone narzędzia obróbcze;

Wymagania:

Wymagania: • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane jako ślusarz, • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarza narzędziowego form wtryskowych lub podobnym, • dobra znajomość rysunku technicznego, • znajomość budowy i działania form wtryskowych, • precyzja i systematyczność, • dokładność i rzetelność • pracowitość i obowiązkowość • zaangażowanie

Oferujemy:

Oferujemy: • Stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym, • Rozwój osobisty, • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę; • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników; • Miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół młodych i ambitnych osób.