B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Granulat- Chmielarz Sp.J. zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Oferta ważna do:2017-09-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma Granulat od ponad 20 lat dostarcza do swoich Klientów najwyższej jakości tworzywa sztuczne, zapewniając tym samym efektywność i stabilność produkcji. Do obowiązków naszego Przedstawiciela Handlowego będzie: • Eksploracja rynku, • Aktywne pozyskiwanie Klientów, • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami naszej firmy, • Doradztwo w zakresie doboru surowców do produkcji, • Posprzedażowe wsparcie Klienta, • Realizowanie polityki i celów sprzedażowych firmy, • Monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

• Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży PTS, • Doskonałych zdolności interpersonalnych, • Umiejętności korzystania z technik sprzedaży i negocjacji, • Dobrej organizacji pracy własnej, • Dynamizmu i kreatywności w działaniu, • Dokładności i sumienności, • Nastawienia na cele, • Stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznej firmie o silnej pozycji na rynku, • Możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu firmy, • Samodzielność działań, • Stabilne i korzystne warunki pracy, • Możliwość rozwoju, • Niezbędne narzędzia pracy.