B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Oferta ważna do:2014-10-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem zagranicznym z branży systemów aluminiowych (profile, rolety, żaluzje, bramy, drzwi) poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Do obowiązków osoby na tym stanowisku, będzie należało: - pozyskanie nowych klientów na terenie zachodniej Polski - wsparcie i obsługa istniejących klientów - negocjacje handlowe - konsultacje techniczne - analiza i monitoring sprzedaży Wymagania: - szeroka znajmoość rynku w zakresie: aluminiowych profili- warunek konieczny - 5 lat doświadczenia na stanowisko sprzedażowym w branży technicznej - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym - wykształcenie wyższe- inżynieria, konstrukcje (stopień licencjata wystarczający) - wysokie umiejętności sprzedażowe - gotowość do podróży służbowych - biegła obsługa Ms Office - wysokie kompetencje komunikacyjne, nawiązywania długofalowych relacji - dynamizm pracy i elastyczność Oferta: - umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - samochód służbowy - praca na zasadzie home office - praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilnej sytuacji finansowej Aplikacje prosimy przesyłać wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: poznan12@grafton.pl