B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Konstruktor

Oferty pracy

Firma ROVESE S.A. zatrudni na stanowisku Konstruktor.
Miejsce pracy:Kielce
Oferta ważna do:2016-01-18
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

•Praca w zespole Research and Development w zakresie rozwoju projektów produktów firmy. •Realizacja procesu wdrażania nowego produktu: -Analiza oczekiwań i wymogów/ warunków technicznych/ materiałowych; -Opracowanie koncepcji produktu wraz z niezbędnymi wyliczeniami; -Dobór materiałów i technologii produkcji; -Modelowanie i opracowywanie symulacji modeli; -Przygotowywanie planu prób prototypów; -Raportowanie przeprowadzonych badań. •Aktywna kooperację z działami wewnętrznymi oraz podwykonawcami w zakresie wdrażania produktu. •Realizacja zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem. •Opracowywanie dokumentacji specyfikacji produktu.

Wymagania:

•Wykształcenie wyższe techniczne •Doświadczenie w konstruowaniu i wdrażaniu produktów z tworzyw sztucznych lub metalu. •Znajomość programów do projektowania 3D/2D. •Znajomość obszaru przetwórstwa tworzyw sztucznych lub metalu. •Umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz kreatywność. •Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy:

•Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym. •Możliwość zdobywania doświadczeń poprzez współpracę z różnymi działami oraz realizacji własnych pomysłów i rozwoju. •Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii