B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Wytłaczania TS

Firma Adecco Poland Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Wytłaczania TS.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2017-08-31
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków: -Przygotowanie, uruchomienie, zmiana narzędzi i surowca w procesie wytłaczania (PMMA, PCV twarde) -Nadzorowanie pracy, korygowanie parametrów pracy linii wytłaczania -Przezbrajanie stanowiska

Wymagania:

Nasze wymagania: -Min 2 letnie doswiadczeniena stanowiku operatora linii do wytłaczania elementów z tworzyw sztucznych -Doskonała znajomość procesu wytwarzania tworzyw sztucznych -Znajomość budowy i zasad eksploatacji urzadzeń mechanicznych -Umiejętność prawidłowego użytkowania przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

Oferujemy: -Motywujący system wyanagaradzania: podstawa plus premia plus dodatki -Karta Multisport -Umowę o pracę Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV na adres: katarzyna.filipczyk@adecco.pl