B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Sprzedaży TS

Firma MOBI zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży TS.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2017-07-31
Sektor:Przetwórstwo
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Firma handlowa MOBI sp. z o.o. aktywnie działająca od 1991 roku na rynku międzynarodowym, w związku z rozwojem firmy, zatrudni do swojej siedziby we Wrocławiu Pracownika do działu sprzedaży tworzyw sztucznych. Obowiązki: - obsługa klientów/dostawców z branży tworzyw sztucznych; - współpraca z klientami w zakresie dostarczania optymalnych rozwiązań i doborze materiałów;

Wymagania:

Wymagania: - doświadczenie w branży tworzyw sztucznych jak i doświadczenie na podobnej pozycji; - branżowa wiedza techniczna ( preferowane doświadczenie z zakresu: recyklingu, przetwórstwa lub technologii tworzyw sztucznych lub inżynierii materiałowej ); - Prawo jazdy kat. B - znajomość j. obcego mile widziana; - osoba samodzielna, obowiązkowa, zorientowana na wyniki i sukces zawodowy.

Oferujemy:

Oferujemy: - pracę w dynamicznym, prężnym zespole; - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; - stałą pracę na umowę o pracę.