B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Product Manager

Firma Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Product Manager.
Miejsce pracy:Tczew
Oferta ważna do:2017-06-11
Sektor:Wysokie Technologie
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Oerlikon Balzers jest światowym liderem w zakresie wytwarzania i nanoszenia supertwardych, przeciwzużyciowych powłok PVD. Usługi powlekania świadczone są poprzez sieć ponad stu centrów powlekania w trzydziestu krajach na całym świecie. Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 2002 roku. Centrala mieści się Polkowicach, oddziały w Tczewie i Kędzierzynie-Koźlu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Product Manager (Kierownik produktu) PAFT Miejsce pracy: Tczew Zakres obowiązków: Poszukiwanie nowych oraz współpraca z istniejącymi klientami z segmentu przetwórstwo tworzyw sztucznych/ odlewanie ciśnieniowe aluminium (PAFT) Doradztwo techniczne i utrzymywanie kontaktów z klientami w segmencie PAFT Współpraca i wspieranie kierowników regionów oraz przedstawicieli techniczno-handlowych w terenie Nadzór nad procesami powlekania realizowanymi w zakładach powlekania

Wymagania:

Znajomość branży i rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych Znajomość technologii wtrysku TS Wykształcenie techniczne Wiedza z zakresu obróbki plastycznej metali (dodatkowy atut) Zdolności analityczne Znajomość pakietu MS Office Znajomość języka angielskiego Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

Pracę w firmie o zasięgu światowym, będącej liderem na rynku Szkolenia Atrakcyjne wynagrodzenie Samochód służbowy Możliwość współtworzenia przedsiębiorstwa opartego na najnowocześniejszych technologiach Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu Ubezpieczenie grupowe PZU