B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog PTS

Oferty pracy

Firma HLT Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technolog PTS.
Miejsce pracy:Głuchołazy
Oferta ważna do:2017-03-08
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących wyrobach, • tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze, raporty), • wsparcie produkcji podczas wdrażania projektu, • opracowywanie procesu produkcyjnego • poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów, • uczestniczenie w pracach rozwojowych dotyczących nowych maszyn, narzędzi i wyposażenia maszyn

Wymagania:

• minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych • wykształcenie wyższe techniczne związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych, wtryskiwaniem i wytłaczaniem tworzyw, budową maszyn produkcyjnych • znajomość branży tworzyw sztucznych • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu wtryskiwania i wytłaczania tworzyw sztucznych • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu ustawienia parametrów wtrysku i wytłaczania • wiedza dotycząca aspektów jakościowych detali z tworzyw sztucznych • dobra znajomość rysunku technicznego i programów 3D CAD • znajomość języka angielskiego • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku, 2. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (wynagrodzenie 4000-4600 brutto + premia), 3. Niezbędne narzędzia pracy.