B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma Rolbatch GmbH - Dr Magdalena Laabs zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży.
Miejsce pracy:Eberswalde k.Berlina
Oferta ważna do:2017-01-31
Sektor:Budownictwo
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz urządzeń transportowych poszukuje osób zainteresowanych współpracą na stanowisku: specjalista ds. sprzedaży (doradca techniczny) Miejsce pracy: Eberswalde k/Berlina (94 km od Szczecina) Praca w jednym z trzech działów firmy: * maszyny i urządzenia do recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych * linie do wytłaczania folii i profili * urządzenia laboratoryjne dla branży tworzyw sztucznych Zapraszamy do aplikowania drogą e-mailową w języku polskim, angielskim lub niemieckim: tel. 0049 151 45 55 8029, www.rolbatch.de.

Wymagania:

• biegła znajomość jednego języka obcego w mowie i piśmie (słownictwo biznesowe i techniczne): hiszpański lub niemiecki, lub angielski. Mile widziana znajomość innego języka obcego • doświadczenie w sprzedaży B2B • wykształcenie wyższe, mile widziane inżynierskie (co najmniej licencjat) • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu • czynne prawo jazdy kategorii B oraz praktyka prowadzenia samochodu • łatwość w posługiwaniu się podstawowymi programami komputerowymi pakietu Office i innymi aplikacjami ułatwiającymi zarządzanie sprzedażą • pozytywne nastawienie, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, wytrwałość, sumienność. • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem, lecz jeśli posiadasz predyspozycje do pracy w handlu, to nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy:

Uwaga: na ww. stanowisko nie oferujemy możliwości pracy zdalnej. Poszukujemy osób do pracy w naszej siedzibie w Eberswalde k.Berlina (94 km od Szczecina). Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • przeszkolenie z zakresu naszej oferty • cykliczne szkolenia • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa + prowizja) • Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku! Zapraszamy do aplikowania drogą e-mailową w języku polskim, angielskim lub niemieckim: tel. 0049 151 45 55 8029, www.rolbatch.de.