B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog Przetwórstwa TS

Firma Grupa Konsultacyjna zatrudni na stanowisku Technolog Przetwórstwa TS.
Miejsce pracy:Białystok
Oferta ważna do:2016-11-30
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

- projektowanie, weryfikowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów wytwarzanych w firmie - odpowiedzialność za laboratorium technologiczne - sporządzenie kompletnej dokumentacji technicznej i technologicznej - planowanie procesu produkcji - przestrzeganie odpowiednich norm i przepisów oraz ustalonych wymagań klienta - wdrażanie nowych wyrobów do produkcji - opracowanie procesów technologicznych dla nowych produktów, modeli, prototypów, - analizowanie dokumentacji i procesów produkcyjnych

Wymagania:

OCZEKUJEMY: - wykształcenia wyższego (kierunek chemiczny będzie mile widziany) - minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Technologa Produkcji w branży przetwórstwa PVC - znajomości procesu i technologii przerobu PVC - doświadczenia w opracowywaniu technologii i dokumentacji technologicznej - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana - dobrej znajomości MS Excel - skrupulatności i szczegółowości - umiejętności analitycznych - samodzielności i odpowiedzialności

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się organizacji - możliwość rozwoju zawodowego Prosimy o dodanie numeru referencyjnego ogłoszenia o pracę oraz nazwy stanowiska pracy w tytule wiadomości e-mail, zawierającej aplikację. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).” Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Nr rejestru Agencji zatrudnienia - 898