B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Dyrektor Handlowy

Firma LM Executive Search zatrudni na stanowisku Dyrektor Handlowy.
Miejsce pracy:Kraków, Katowice
Oferta ważna do:2016-08-14
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW a. Analiza kosztów i wyników dla powierzonego obszaru biznesowego, kreowanie działań zwiększających efektywność działań marketingowych i sprzedaży. b. Współpraca z różnymi komórkami organizacyjnymi Firmy, w zakresie: • planowania działań strategicznych, nastawionych na zwiększenie przewagi konkurencyjnej Firmy, • zarządzania działaniami powiązanymi z rozwojem biznesu, w tym wprowadzaniem nowych produktów, tworzyw i technologii, • podejmowania decyzji strategicznych dotyczących oferty handlowej, • podejmowania działań zmierzających do zwiększenia udziałów w rynku. c. Kontrolowanie efektywności strategii marketingowych, sprzedażowych i cenowych produktów w odniesieniu do aktualnej sytuacji rynkowej w branży tworzyw sztucznych. d. Inicjowanie zmian w zakresie strategii marketingowych, sprzedażowych i cenowych, nastawionych na ciągłe zwiększanie konkurencyjności Firmy. e. Analiza otoczenia biznesowego Firmy. f. Zarządzanie pracą podległego zespołu,

Wymagania:

I. WYKSZTAŁCENIE – wyższe kierunkowe techniczne lub ekonomiczne. a. Podejmowanie decyzji, argumentowanie b. Dyscyplina strategiczna, odpowiedzialność c. Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia d. Umiejętność podejmowania decyzji, również w sytuacjach trudnych e. Zdolności przywódcze, umiejętność budowania autorytetu f. Doskonałe zdolności negocjacyjne i perswazyjne g. Pewność siebie, asertywność h. Umiejętność egzekwowania oczekiwań i. Ugruntowana wiedza z zakresu: • tworzenia planów i strategii marketingowych i sprzedażowych • zagadnień związanych z PR i budowaniem marki • metod badania i analizy rynku j. Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych k. Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu l. Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu m. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego II. DOŚWIADCZENIE – minimum 4 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży lub marketingu.

Oferujemy:

1.Pracę w dużej stabilnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku. 2 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 2. Możliwość rozwoju zawodowego. 3. Atrakcyjne warunki finansowe. 4. Dodatki pozapłacowe. 5. Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)