B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Sekretarka

Firma Rolbatch GmbH - Dr Magdalena Laabs zatrudni na stanowisku Sekretarka.
Miejsce pracy:Eberswalde k.Berlina
Oferta ważna do:2016-03-17
Sektor:Budownictwo
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Zatrudnimy pracownika do sekretariatu Wymagania: - komunikatywność - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - umiejętność obsługi programów Word, Excel, Outlook - znajomość zasad księgowości (KPiR) - bardzo dobra znajomość praktyczna języka niemieckiego w mowie i w piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i tworzenie dokumentów.

Wymagania:

- odbieranie telefonów w języku polskim i niemieckim - przygotowywanie korespondencji w programie Word - przygotowywanie podstawowych obliczeń w programie Excel - korespondencja email z kontrahentami firmy - kontakt z biurem rachunkowym i przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego - kontakt z firmami transportowymi, agencjami celnymi, - kontakt z klientami i innymi kontrahentami firmy - odpowiedzialność za poprawną administrację i obieg dokumentacji - aktualizacja dokumentów oraz baz danych, - profesjonalna obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych Firmy Mile widziana: Dodatkowa znajomość drugiego języka będzie dużym atutem

Oferujemy:

- Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji, - Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań, - Możliwości rozwoju Czas pracy: do uzgodnienia, możliwe są 3-5 dni w tygodniu w godzinach 8-16:00 lub 9-17:00