B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Technologii

Firma Aterima zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Technologii.
Miejsce pracy:Skawina
Oferta ważna do:2016-04-10
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• opracowywanie konstrukcji i parametrów technologicznych poszczególnych wyrobów • dobór materiałów do poszczególnych typów wyrobów • dobór maszyn do wykonywania stosownych procesów technologicznych • konstrukcja i dobór narzędzi do wykonywania poszczególnych operacji procesu produkcyjnego • wdrażanie nowych technologii, surowców, procesów produkcyjnych • określenie norm zużycia surowców dla poszczególnych typów wyrobów • opracowanie receptur dla poszczególnych typów wyrobów • kalkulacja kosztów bezpośrednich poszczególnych wyrobów • współpraca z działem kontroli jakości

Wymagania:

• absolwent/student kierunków technicznych • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy • umiejętność czytania rysunków technicznych • dobra znajomość języka angielskiego • znajomość AutoCad • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych • kreatywność i chęć do poszerzania wiedzy • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• szkolenia wdrażające do pracy na stanowisku • możliwość rozwoju zawodowego i awansu • atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.