B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technik Serwisu (Dolny Śląsk)

Firma Battenfeld Polska Injection Moulding Technology Sp. z o.o zatrudni na stanowisku Technik Serwisu (Dolny Śląsk).
Miejsce pracy:Dolny Śląsk
Oferta ważna do:2015-12-31
Sektor:Przetwórstwo
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - instalacja i uruchomienia wtryskarek, robotów i innych urządzeń peryferyjnych w zakładach klientów. - przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń, - szkolenia klientów z zakresu obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych, - doradztwo i pomoc techniczna.

Wymagania:

Poszukujemy osoby : - z doświadczeniem w zakresie budowy i obsługi wtryskarek, robotów i urządzeń peryferyjnych - z wykształceniem w zakresie maszyn do przetwórstwa tworzyw, lub elektrotechnicznym lub w zakresie automatyki przemysłowej, - posiadającej prawo jazdy, - mile widziane uprawnienia SEP do 1kV; uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu”0” - ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym - samodzielnej i odpowiedzialnej.

Oferujemy:

Oferujemy: • odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży, • stałą umowę o pracę, • intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne, • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenia, telefon, laptop etc.). • stałą i interesującą pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.