B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik

Oferty pracy

Firma Better_Future zatrudni na stanowisku Kierownik.
Miejsce pracy:Bydgoszcz
Oferta ważna do:2015-07-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży tworzyw sztucznych, działająca z powodzeniem od wielu lat na rynku europejskim. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko: Kierownika ds. utrzymania ruchu - Zapewnienie ciągłości produkcji, ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji - Zlecanie i nadzorowanie prac w zakresie planowania przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń oraz instalacji - Nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej - Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne - Doświadczenie w produkcji w branży tworzyw sztucznych - Mile widziane doświadczenie w kierowaniu utrzymaniem ruchu - Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną - Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu - Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę - Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie międzynarodowej - Korzystanie z programów pracowniczych - Doskonalenie znajomości języka angielskiego