B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista

Firma Master Colors Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Specjalista.
Miejsce pracy:północna Polska
Oferta ważna do:2015-07-01
Sektor:Budownictwo
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych klientów - utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz partnerami firmy - aktywne reprezentowanie obecnych partnerów firmy na terenie polski - przygotowywanie ofert i zamówień -wyszukiwanie i pozyskiwanie projektów - samodzielna koordynacja projektów od strony techniczno-handlowej - współpraca z innymi pracownikami firmy - aktywne reprezentowanie firmy podczas targów branżowych

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - wykształcenie techniczne z szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych – faworyzowane - doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych/ Doświadczenie w sprzedaży maszyn/ urządzeń dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem - wymagane prawo jazdy kat. B - wysoka motywacja i gotowość do regularnych podróży służbowych w kraju i za granicą - dobra znajomość obsługi Microsoft Office, - inicjatywa w działaniu i samokształceniu, - umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych, - umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów w relacjach z klientami - umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy:

- interesująca praca w rozwijającej się firmie - współpraca w międzynarodowym środowisku – Niemcy i Włochy - szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę w branży przetwórstwa - tworzyw sztucznych i gumy - wyjazdy służbowe w kraju i zagranicą - miła atmosfera pracy - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy