B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Rozwoju Produktu

Firma ATERIMA zatrudni na stanowisku Inżynier Rozwoju Produktu.
Miejsce pracy:Kielce
Oferta ważna do:2015-06-30
Sektor:Badania i Rozwój
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

- Prowadzenie i nadzorowanie procesów związanych z technologiami produkcji wyrobów z materiałów z recyclingu (włókna naturalne i sztuczne) - Definiowanie i prowadzenie testów nowych produktów - Prowadzenie analiz dotyczących opłacalności procesów produkcyjnych - Rekomendowanie nowych możliwości, proponowanie rozwiązań metodologicznych, technicznych, optymalizacyjnych - Przygotowywanie i opracowywanie kalkulacji i rozliczeń wydatków, kosztów oraz rentowności danego procesu produkcyjnego - Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej, operacyjnej i jakościowej procesów produkcyjnych - Uczestniczenie w uruchamianiu produkcji w oparciu o wypracowany i przyjęty proces - Współpraca z uczelniami, instytutami naukowymi - Współpraca z działami produkcji i kontroli jakości

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych i/lub pokrewne - 3-5 letnie doświadczenie zawodowe jako technolog/ inżynier procesu/ inżynier produkcji w przetwórstwie tworzyw sztucznych - Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych - Praktyczna wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów do produkcji seryjnej - Umiejętność analizy procesów produkcyjnych i kalkulacji kosztów - Umiejętność współpracy w zespole - Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów - Umiejętność zarządzania projektami - Dobra znajomość języka angielskiego technicznego /branżowego

Oferujemy:

- Stabilną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach i seminariach merytorycznych - Niezależność w definiowaniu i prowadzeniu projektów - Rynkowe wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@aterima.pl wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.