B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Dyrektor Operacyjny

Oferty pracy

Firma ATERIMA zatrudni na stanowisku Dyrektor Operacyjny.
Miejsce pracy:Kielce
Oferta ważna do:2015-06-30
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

- tworzenie oraz nadzór nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii operacyjnych - odpowiedzialność za budowanie planów strategicznych działu sprzedaży i obsługi klienta oraz współpracę z działem logistyki - ścisła współpraca z Regionalnymi Dyrektorami Sprzedaży - wsparcie sprzedaży poprzez rozwój relacji z kluczowymi klientami, doradztwo merytoryczne i metodologiczne, planowanie rozwoju rynków oraz analizę wyników sprzedaży na wszystkich rynkach - koordynowanie pracy podległych zespołów, dbanie o ich rozwój, prowadzenie szkoleń

Wymagania:

- min. 10 lat doświadczenia w dziale sprzedaży, w tym 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych/ operacyjnych - doświadczenie we wdrażaniu procedur i standardów do procesów sprzedażowych i obsługi klienta - bardzo dobra znajomość rynku zagranicznego, mile widziana znajomość rynku recyklingu - umiejętność planowania strategicznego i operacyjnego - umiejętność analizy danych i rekomendacji rozwiązań - umiejętność zarządzania i motywowania zespołu - bardzo dobra znajomości języka angielskiego - kreatywność i zaangażowanie - wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku - możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej i stale rozwijającej się organizacji - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@aterima.pl wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.